ONEMANSHOW MAREŠOVO FERRARI - OSVĚTOVÁ KAMPAŇ 1/10 (2018)

Chtěli jsme divákům ukázat realitu a emoce spojené s dopravní nehodou a dát jim příklad, jak se v takové situaci zachovat – a to za pomoci nejvlivnějšího influencera u nás. Neskutečně si vážíme všech, kdo se s námi do celého projektu zapojili i každého, kdo nikdy nepochyboval o tom, že zastavit u dopravní nehody má smysl!

Kolem celé kauzy se strhla obrovská mediální spoušť, která měla za následek zvýšení zájmu lidí o problematiku, která je spojena s počtem lidí, kteří zastaví u dopravní nehody.

Po celé České republice jsme umístili plakáty se symbolem 1/10 abychom upozornili na náš web 1z10.cz, kde lidé najdou důležité informace o tom, jak se zachovat v případě, že jsou účastníkem dopravní nehody.

Ve spolupráci s Červeným křížem jsme prvním 110 lidem, kteří na webu prošli testem, zajistili zdarma kurz první pomoci a mnoho dalších lidí si tento kurz zaplatilo.

Od té doby s námi mnoho lidí stále sdílí jejich příběhy ať z pozice, kdy sami potřebovali pomoci, nebo kdy oni byli ti, kteří pomohli, označují nás na sociálních sítích a obecně se o tuto problematiku mnohem více zajímají.

PŘEHRÁT
MAKING OF